WIBIT TWIST
WIBIT TWIST
WIBIT TWIST
WIBIT TWIST

WIBIT TWIST

Kod produktu: PL-WIBIT30128

finis


Towar tymczasowo niedostępny

powiadom mnie o dostawie

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

WIBIT TWIST - NOWOŚĆ
Element TWIST oferuje różne poziomy trudności podczas próby przejścia. Nie możesz przejść poziomu 2? Nie ma problemu, dzięki wbudowanym stopniom wejściowym możesz ponownie wspiąć się na element i rozpocząć zabawę na nowo.6,0 x 2,3 m
  1,2 m
  0,64 m
  47 kg
  4
  300 kg
  
 2 x paski mocujące
 1 x fartuch bezpieczeństwa
 
Certyfikat TUV (GS). Oznaczenie na produkcie zgodne z normą EN 15649-2. Wszystkie produktu WIBIT wykonane ze zbrojonego materiału PVC o gramaturze 1100 g/m2. Zbrojenie wykonane jest z poliestrowej siatki umieszczone pomiędzy 2 warstwy arkuszy PVC. W zastawie uchwyty do mocowania elementów ze sobą oraz do dna lub linii brzegowej wraz z linami mocującymi, paski łączące oraz fartuch bezpieczeństwa.  Element posiada zawór bezpieczeństwa zapobiegający przypadkowemu otwarciu oraz zawór bezpieczeństwa zapobiegający przepompowaniu produktu.