MAMBO MAX DYNADOME MSD
MAMBO MAX DYNADOME MSD
MAMBO MAX DYNADOME MSD
MAMBO MAX DYNADOME MSD
MAMBO MAX DYNADOME MSD
MAMBO MAX DYNADOME MSD

MAMBO MAX DYNADOME MSD

Kod produktu: MSD-05040401

529,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)


dostępność:

Magazyn główny

Przy zamówieniach powyżej 300 zł

przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Mambo Max Dynadome MSD to przyrząd o unikalnym kształcie, który można wszechstronnie wykorzystać w treningu czy rehabilitacji.

Dynadome pozwala wykonywać ćwiczenia po obu stronach, dzięki czemu sprawdzi się zarówno w ćwiczeniach ukierunkowanych na zwiększenie siły określonych grup mięśniowych, jak i w ćwiczeniach równoważnych. Dzięki możliwości regulacji stopnia napompowania łatwo dostosować produkt do umiejętności użytkownika czy rodzaju wykonywanych ćwiczeń. Mambo Max Dynadome MSD to przyrząd, który dzięki swojej uniwersalności znajdzie zastosowanie zarówno w klubie fitness, jak i gabinecie fizjoterapeutycznym.

W zestawie znajduje się pompka do regulacji stopnia napompowania, a także tubingi z uchwytami, dzięki którym możliwe jest jeszcze większe urozmaicenie sesji treningowej czy terapeutycznej.
 
Wymiary:
- Ø 59 cm
- wysokość: 21-25 cm

Maksymalne obciążenie: 175 kg