FUNKITAFUNKY TRUNKSSOFTXENDLESS POOLSJakedZODIACPOWERBREATHEWIBIT SPORTS GmbHAIREXZOGGSFINISARENASPEEDOTYRLEDRAPLASTIC
Klubben - sport to radość!

Od ponad 10 lat Klubben dostarcza najlepszy sprzęt sportowy wszystkim pasjonatom aktywności fizycznej. Przede wszystkim naszym żywiołem jest woda i w naszym internetowym sklepie pływackim znajdziesz wszystko co potrzebne do pływania. Jeśli jesteś wyczynowym pływakiem to z pewnością pomożemy Tobie dobrać odpowiednią skórę do pływania i zaproponujemy profesjonalne okulary pływackie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdajemy sobie sprawę jak ważny jest strój kąpielowy, który będzie nie tylko wygodny ale i wytrzymały. Dlatego w naszej ofercie są tylko pływackie kostiumy kąpielowe najlepszych marek takich jak Arena, Speedo, Zoggs czy Jaked. Sklep pływacki Klubben to nie tylko sprzęt dla profesjonalistów, jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z basenem to znajdziesz u nas szeroką gamę akcesoriów pływackich takich jak płetwy treningowe, rurki czołowe, wiosełka pływackie czy deska do pływania, które uczynią Twój trening interesującym. A jeśli jesteś rodzicem i chcesz zabrać dziecko na basen to z pewnością przydadzą się Tobie akcesoria do nauki pływania oraz okulary do pływania dla dziecka.


Współczesny sport jest niezwykle intensywny oraz wymagający co przekłada się częste kontuzje. Wiedząc o tym zebraliśmy w jednym miejscu sprzęt rehabilitacyjny do użytku domowego jak i przez profesjonalistów. Wybierając nasze maty do ćwiczeń, piłki do ćwiczeń czy wałki rehabilitacyjne zapewniasz sobie najlepsze warunki do powrotu do pełnej sprawności. Sklep rehabilitacyjny Klubben to również produkty profilaktyczne. Coraz częstszą dolegliwością jest ból pleców i dla takich osób przygotowaliśmy szeroki wybór piłek do siedzenia, dysków sensorycznych czy poduszek do siedzenia. Pamiętamy również o najmłodszych i z myślą o nich kierujemy naszą ofertę zabawek sensorycznych. Prawidłowy rozwój dzieci ma niebagatelne znaczenie dlatego wybraliśmy tylko sprawdzone zabawki edukacyjne takie jak ścieżka sensoryczna, dyski sensoryczne, koniki do skakania i skoczki z najlepszych materiałów.


Rozwijanie sportu na wysokim poziomie może odbywać się jedynie poprzez nowoczesną infrastrukturę. Cieszy nas, że polskie pływalnie idą z duchem czasu i uzupełniają swoje wyposażenie o nowoczesny sprzęt treningowy, liny torowe najwyższej jakości, trenażery pływackie, podnośniki dla niepełnosprawnych czy zegary basenowe. Na coraz większej ilości obiektów pojawia się system pomiaru czasu do organizacji zawodów pływackich co sprzyja popularyzacji tego sportu. Obserwujemy również wzrost zainteresowania przez polskie baseny atrakcjami dla najmłodszych – wodne trampoliny, wodne place zabaw coraz częściej pojawiają się na obiektach. Klubben to nie tylko wyposażenie basenów publicznych, ale i doświadczenie w rozwiązaniach dla odbiorców prywatnych. W każdym letnim sezonie służymy fachowym doradztwem przy zakupie basenu, wanny spa czy ogrodowego jacuzzi. Od wielu lat pomagamy w wyborze odkurzaczy do basenu, tak aby nasi klienci mogli oddawać się przyjemnemu pływaniu.