Funky Trunks Ol Toff
Funky Trunks Ol Toff
Funky Trunks Ol Toff
Funky Trunks Ol Toff
Funky Trunks Ol Toff
Funky Trunks Ol Toff

Funky Trunks Ol Toff

Kod produktu: BR-M02070

139,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)

rozmiar:

dostępność:

Magazyn główny

Przy zamówieniach powyżej 300 zł

przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Strój treningowy Ol Toff z motywem starych tablic trenerskich, które widniał niegdyś na basenach. Tablice pomagały w nauce skoków, nawrotów, czy też ruchów rąk i nóg w każdym stylu pływackim. 
Teraz masz wszystkie podpowiedzi na kąpielówkach!
W stroju pływackim Ol Toff dla zwiększenia wygody pływania zastosowano bardzo wygodny ale i niezwykle elastyczny materiał, dzięki czemu doskonale leży na pływaku. Wykonano go, ze sprawdzonej już technologii C-Infinity, która przez długi czas utrzymuje intensywność kolorów oraz chroni strój przed działaniem chloru. 

Zalety:
  • nowoczesny design: odważne i kolorowe wzory strojów pływackich Funky Trunks sprawia, że są chętnie wybierane przez młodych pływaków. 

  • materiał C-Infinity: zastosowana technologia zapewnia, że kostium na basenie zachowa swój intensywny kolor przez długi czas, jednocześnie będąc przyjemnym w dotyku i świetnie dopasowanym

  • 100% Poliester 

Tabela rozmiarów